Anita hedh valle teksa Ramushi këndon - Bota Sot
Anita hedh valle teksa Ramushi këndon

Aktuale

Anita hedh valle teksa Ramushi këndon

Nga: D.RR Më: 14 shtator 2018 Në ora: 20:01
Anita dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shumë qejf të këndojë dhe e bënë shpesh këtë, mirëpo e pranon edhe vetë se nuk di të këndoj.

Ai në një emision e këndoi  shkurt refrenin “Shqipëri moj trime, të ka zili bota”, transmeton “Bota sot”.

Gjatë këndimit të tij, shihet gruaja e kryeministrit, Anita, duke vallëzuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...