Besarta Jashari viziton varrin e babait, jep një mesazh prekës - Bota Sot
Besarta Jashari viziton varrin e babait, jep një mesazh prekës

Aktuale

E hënë, 22 tetor 2018

Besarta Jashari viziton varrin e babait, jep një mesazh prekës

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 12:32
Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta

Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta ka shfrytëzuar mëngjesin e ditës së sotme për të vizituar varrin e babait, Hamzës.

E mbijetuara e familjes Jashari ka dhënë një mesazh prekës nga vizita bashkë me djalin e saj.

“Kujtimi për ju Babush është shumë i çmueshëm për mua. Dashuria dhe malli që mbajë më jep forcë dhe vullnet për të vazhduar” shkruan Besarta në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test