Tronditë Naim Miftari: Komisioni edhe dashnorët e tyre i paskan futë në lista të veteranëve - Bota Sot
Tronditë Naim Miftari: Komisioni edhe dashnorët e tyre i paskan futë në lista të veteranëve

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

Tronditë Naim Miftari: Komisioni edhe dashnorët e tyre i paskan futë në lista të veteranëve

Nga: N. Sh Më: 18 shtator 2018 Në ora: 14:17
UÇK

Ish-anëtari i SHIK-ut dhe ish-eprori i lartë i UÇK-së, Naim Miftari thotë se Komisioni për veteranët, i ka futur në lista të veteranëve edhe gratë dhe dashnoret e tyre.

Sipas tij, edhe vet ata nuk e kanë shkrepur asnjë një plumb ndaj armikut, dhe çuditët që përpos vet që janë në lista, i kanë shti edhe dashnorët e tyre.

Lexojeni të plotë reagimin e Naim Miftarit pa ndërhyrjen e redaksisë:

Veteranet e rrejshme kush i ndjek .!

Me ra n? sy kishin qen shum luftare veterane femra ...pa dasht me hi ne hak luftarev dhe heroinave të verteta të UÇK,si nuk ju erdhi turp komisjonit verifikimit pos veteranve të rrejshum mashkuj me fut edhe grat e dashnoret e juaja në list të veteranve të vertet.turp
Erifi ka qen vet gjys ushtari pa shkrep kurr plumb mbi armik jo që esht sot veteran luftar por edhe gruan e dashnoret i paskan fut futuar në lista me veteran luftarët,arsytimin qesharak u sill qasajde,ka qen afer nesh,ju ka gatuar buk,..... kjo me ligj i bjen kontribuse por kurrsesi veterane luftare veq ne paqin llogaritur komisjonet exkorruptuara edhe seksin luft me armik

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test