Krasniqi për VV-në: S'kanë protestuar moti, ata nuk duhet t'i marrim seriozisht - Bota Sot
Krasniqi për VV-në: S'kanë protestuar moti, ata nuk duhet t'i marrim seriozisht

Aktuale

E martë, 16 tetor 2018

Krasniqi për VV-në: S'kanë protestuar moti, ata nuk duhet t'i marrim seriozisht

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 12:49
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Memli Krasniqi e ka quajtur si të pa rëndësishme dhe aspak serioze për tu trajtuar protesta e Lëvizjes Vetëvendosje

Pas mbledhjes së kryesisë duke fol para mediave Krasniqi është pyetur rreth kësaj proteste, por ai ka thënë se kjo çështje nuk duhet as të trajtohet seriozisht e lërë me të merret dikush me të.

“Po Vetëvendosje nuk ka protestuar moti, edhe po të mos ketë arsye ata shpikin një dhe dalin, po nuk mendoj që duhet të merren e as të trajtohen seriozisht, as nga opozita as nga askush” ka thënë Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test