Familja Geci do të rrotullon çdo guri deri të zbardhet Komunikata numër 59 e nënshkruar nga Thaçi - Bota Sot
Familja Geci do të rrotullon çdo guri deri të zbardhet Komunikata numër 59 e nënshkruar nga Thaçi

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Familja Geci do të rrotullon çdo guri deri të zbardhet Komunikata numër 59 e nënshkruar nga Thaçi

Nga: N.Sh Më: 21 shtator 2018 Në ora: 20:39
Hashim Thaçi

Vëllai i Gani Gecit, Nbihu, thotë se, presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi që 20 vjet ka dhënë urdhëra që të vriten njerëzit më të rëndësishëm të kombit.

Ai thotë se familja e tyre, Geci, do të rrotullon çdo guri deri të zbardhet Komunikata numër 59 e nënshkruar nga Hashim Thaçi.

“Qe 20 vjet dha urdhra qe te vriten njerzit me te rendesishem te kombit ton.

Ne familja Geci do e rrotullojm çdo guri qe komunikata numer 59 e shtabit te pergjithshem e shkruar nga ky njeri dhe vrasjet e shokve ton dhe plagosjen e vellaut ton te zbardhen njeher e pergjithmon si dhe te gjithe veprimtarve dhe ushtarakve te cilet vepruan nen administrimin e LDK-se FARK-ut.

Kolonelit Ahmet Krasniqi i qoft i leht dheu i Kosoves.

Lavdi perjetsisht Kolonelit dhe te gjith te renve”, shkruan Nebi Geci në facebook, trasnmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test