Komisioni për Administratë Publike shqyrton sot disa Projektligje - Bota Sot
Komisioni për Administratë Publike shqyrton sot disa Projektligje

Aktuale

Komisioni për Administratë Publike shqyrton sot disa Projektligje

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 07:26
Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media

Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në këtë mbledhje pritet të bëhet shqyrtimi i Projektligjit për Transmetuesin Publik të Kosovës, shqyrtimi i Projektligjit për Pagat në Sektorin Publik.

Mbledhja mbahet në sallën 204, me fillim nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat