Haradinaj takon fëmijët nga Presheva, Medvegja dhe Bujanoci - Bota Sot
Haradinaj takon fëmijët nga Presheva, Medvegja dhe Bujanoci

Aktuale

Haradinaj takon fëmijët nga Presheva, Medvegja dhe Bujanoci

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 11:39
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po pret në takim mbi 100 nxënës të shkollave të mesme nga Presheva, Medvegja dhe Bujanoci.

Ky takim po bëhet në kuadër te eskuzionit për këta nxënës të organizuar nga Qeveria e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...