“Dy krisma në kufij” me autor Thaçi-Haradinaj - Bota Sot
“Dy krisma në kufij” me autor Thaçi-Haradinaj

Aktuale

“Dy krisma në kufij” me autor Thaçi-Haradinaj

Nga: N.Sh Më: 9 tetor 2018 Në ora: 16:41
Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Profesor Dr. Binak Maxhararj e ka komentuar “përleshjën” ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Maxharraj e quan këtë si film kauboj të titulluar “dy krisma në kufij”, trasnmeton gazeta “Bota sot”.

“NË KOSOVË SË SHPEJTI ÇFAQËT FILMI KAUBOI:"DY KRISMA NË KUFIJË"

Në Kosovë tashmë është kah përfundonë filmi kauboj"dy krisma në kufij"të zhanrit të lartë. Rolët kryesore po i luajnë dy figura të mëdha nga Kosova.

Aktorët e filmit tanimë janë gadi.I kanë vu alltialt në shokë dhe po e presin sinjalin e regjisorit për të shtënë.

Do të fitoi ai i cili dinë më shumë dredhina dhe i cili ka shkathtësi dhe shpejtësi në përdorimin e alltialt”, shkruan Maxharraj në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...