Nis fushata e re promovuese për liberalizimin e vizave - Bota Sot
Nis fushata e re promovuese për liberalizimin e vizave

Aktuale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Nis fushata e re promovuese për liberalizimin e vizave

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 07:11
Ilustrim

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha së bashku me Ramush Haradinaj, Kryeministër,  Nataliya Apostolova, Shefe e Zyrës së BE-së dhe Christian Heldt, ambasador i Gjermanisë, do të bëjnë promovimin e fazës së re të Fushatës për Liberalizimin e vizave.

Promovimi do të bëhet në Prishtinë, në Swis Diamond duke filluar nga ora 10.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test