Selimi: Fitorja e mbrëmshme, arritje e mirë e futbollit të Kosovës - Bota Sot
Selimi: Fitorja e mbrëmshme, arritje e mirë e futbollit të Kosovës

Aktuale

Selimi: Fitorja e mbrëmshme, arritje e mirë e futbollit të Kosovës

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi ka komentuar ndeshjen e mbrëmshme futbollistike në mes të Kosovës dhe Maltës.

Në një postim në Facebook, Selimi ka shkruar se sa herë që shqiptarët arrijnë fitore, gëzohen të gjithë të tjerët, transmeton Indeksonline.

Më poshtë postimi i Selimit pa ndërhyrje:

Mbreme, ne fushen e blerte te Stadiumit FADIL VOKRRI, ekipi i Kosoves ne futboll shenoi fitore kunder Maltes.

Kjo eshte nje arritje e mire e futbollit te Kosoves. Sa here luajne shqiptaret neper bote apo ne stadiumet tona dhe arrijne fitore, kjo i gezon te gjithe shqiptaret.

Suksese futbollisteve dhe sportit shqiptar!

Urime ekipit perfaqesues te Kosoves dhe suksese ne te ardhmen. /Indeksonline/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat