“Jemi të dënuar të vuajmë inteligjencën e Edi Ramës, Hashim Thaçit dhe mësuesit të tyre Rexhep Qosjes” - Bota Sot
“Jemi të dënuar të vuajmë inteligjencën e Edi Ramës, Hashim Thaçit dhe mësuesit të tyre Rexhep Qosjes”

Aktuale

“Jemi të dënuar të vuajmë inteligjencën e Edi Ramës, Hashim Thaçit dhe mësuesit të tyre Rexhep Qosjes”

Nga: N.H Më: 13 tetor 2018 Në ora: 23:54
Hashim Thaçi, Rexhep Qosja dhe Edi Rama

Njohësi i çështjeve politike, Rexhep Shahu, ka bërë një koment të shkurtër mbi zhvillimet e fundit në Kosovë dhe Shqipëri.

Shahu përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, shkruan me ironi se si shqiptarë jemi të dënuar të vuajmë inteligjencën e tepërt kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, si dhe, siç thotë analisti politik, mësuesit të tyre Rexhep Qosja.

“Si shqiptare jemi te dënuar të vuajmë inteligjencën e tepërt te Edi Ramës dhe Hashim Thaçit. Dhe te mësuesit të tyre Rexhep Qosja”, shkruan Shahu në Facebook, përcjell "Bota sot".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...