“Abelart Tahiri, pastro oborrin e shtëpisë tuaj, pastaj fol për Vjosa Osmanin” - Bota Sot
“Abelart Tahiri, pastro oborrin e shtëpisë tuaj, pastaj fol për Vjosa Osmanin”

Aktuale

“Abelart Tahiri, pastro oborrin e shtëpisë tuaj, pastaj fol për Vjosa Osmanin”

Nga: N. Sh Më: 16 tetor 2018 Në ora: 08:58
Vjosa Osmani, Abelard Tahiri

Profesor dr. Binak Maxharraj i ka reaguar ministrit të Drejtësisë i cili vjen nga Partia Demokratike e Kosovës, Abelard Tahirit.

Tahiri e ka kritikuar mbrëmë ashpër LDK-në dhe Vjosa Osmanin, ndërsa i menjëhershëm ishte reagimi i Maxharrajt i cili thotë se ministri Tahiri duhet së pari ta pastrojë oborrin e shtëpisë së tij.

Maxharraj thotë se së pari është dashur të pastron oborrin e shtëpisë, pastaj me fol për gruan më të votuar në Kosovë, Vjosa Osmanin.

Lexojeni shkrimin e Maxharrajt:

Ministrit të drejtësisë Abelard Tahirit.

PASTROJE OBORRIN I SHTEPISË TENDE

Ministër para së te interesohesh për gruan më te votuar në Kosovë Vjosa Osmni lidhur më prezencën e saj në protestë për ti mbrojtë kufinjët nga PDK-ja,

Do të ishte më mirë te kujdesesh për pAstrimin e oborrit tend tend ne Prokurorin dhe gjyqesinë e cila është ba lëmsh qe as fijet s'dinë as dreqi me ja gjetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...