Avdyli: LDK e gatshme për të sjellë ndryshimin - Bota Sot
Avdyli: LDK e gatshme për të sjellë ndryshimin

Aktuale

Avdyli: LDK e gatshme për të sjellë ndryshimin

Nga: N.H Më: 17 tetor 2018 Në ora: 20:35
Haxhi Avdyli

Lidhja Demokratike e Kosovës ka shprehur gatishmërinë e saj për zgjedhje të reja në Kosovë, duke thënë se qeveria aktuale ka humbur legjitimitetin.

Gjatë një takimi me strukturat e degës së LDK-së në Prizren, kryetari i degës së LDK-së në Prizren, deputeti Haxhi Avdyli, ka folur për nevojën që kjo parti të kthehet në qeverisje për të realizuar kërkesat e të gjithë qytetarëve.

Deputeti i LDK-së, e ka përsëritur ketë edhe përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Avdyli thotë se LDK e gatshme për të sjellë ndryshimin dhe për të kthyer shpresën e mirëqeverisjen në vend.

“LDK e gatshme për të sjellë ndryshimin, për të kthyer shpresën dhe mirëqeverisjen”, ka shkruar Avdyli në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...