Po vie era koalicion i ri: Takohen Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti - Bota Sot
Po vie era koalicion i ri: Takohen Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti

Aktuale

Po vie era koalicion i ri: Takohen Fatmir Limaj dhe Shpend Ahmeti

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 18:56
Fatmir Limaj

Kryetari i Nisma Social Demokrate, Fatmir Limaj është duke zhvilluar një takim me kreun e PSD-së, Shpend Ahmeti.

IO mëson se të njëtjtit këto momente janë duke qëndruar në një lokal në qendër të Prishtinës. Përpos dy kryetarëve, të pranishëm janë edhe; Bilall Sherifi, Dardan Molliqaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...