Myzejene Selmani me post të ri në Ministrinë e Brendshme - Bota Sot
Myzejene Selmani me post të ri në Ministrinë e Brendshme

Aktuale

Myzejene Selmani me post të ri në Ministrinë e Brendshme

Nga: N.Sh Më: 19 tetor 2018 Në ora: 23:28
Myzejene Selani dhe Behgjet Pacolli

Njëra nga femrat më besnike të AKR-së, Myzejene Selmani është shpërblyer sot me një pozicion të ri.

Selmani është emëruar këshilltare politike e ministrit të brendshëm, Ekrem Mustafa.

“Sot jam emëruar këshilltare politike e Ministrit të Brendshëm z. Ekrem Mustafa. Angazhimi im shumë vjeçar në sferën politike vazhdon të shpërblehet. E falënderoj nga zemra Presidentin e partisë sime AKR, z. Behgjet Pacolli, i cili ishte faktor kryesor i vendit tim” shkruan Myzejene Selmani në njoftim, transmeton gazeta "Bota sot".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...