Eskalon debati mes Zekës e Gashit: Je i fëlliqtë dhe i ligë, trego si të kanë rrahë si zagar, trimëri tregon vetëm me gruan... - Bota Sot
Eskalon debati mes Zekës e Gashit: Je i fëlliqtë dhe i ligë, trego si të kanë rrahë si zagar, trimëri tregon vetëm me gruan...

Aktuale

Eskalon debati mes Zekës e Gashit: Je i fëlliqtë dhe i ligë, trego si të kanë rrahë si zagar, trimëri tregon vetëm me gruan...

Nga: P.R Më: 21 tetor 2018 Në ora: 19:01
Milaim Zeka dheTomë Gashi

Tashmë ka eskaluar debati mes deputeti nga Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka dhe avokatit të njohur, Tomë Gashi, debat ky i nisur nga deputeti Zeka.

Milaim Zeka, përmes një postimi në facebook, i është kundërpërgjigjur serish avokatit Tomë Gashi, i cili në një prononcim për “Bota sot”, ia kishte përmendur deputetit Zeka, Kadri Veselin, “Znaçkën” dhe rrahjen me ish deputetin e VV-së, Frashër Krasniqi.

“Nese Kadri Veseli me ka quajtur “Znaqke” - une jap doreheqeje

Kadri Veseli, e nje debat te nxehte me VV, per t u tallur me patriotizmin e tyre rreth Flamurit kombetar, mu ka drejtu me kete pyetje: “Qe une nuk e kam znaqken ( simbolin e flamurit), Milaim, ti a e ke znaqken”?! Kjo ka qene e gjitha”, ka shkruar Zeka, përcjellë “Bota sot”.

Më tej, Zeka ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Gashit.

“Tome, ti je i felliqte dhe i lige. Ti trimeri tregon vetem me gruane tende, te cilen e ke rrahur sa e sa here per ligesite e tua. Per kete ke kallexim penal edhe ne polici. Tome, nese ti, ose çdo kush tjeter, verteton qe Kadri Veseli me kamë quajtur znaqke, une jape doreheqeje nga posti i deputetit”, shkruan ndër tjerash deputeti Zeka, përcjellë “Bota sot”.

Ky është postimi i plotë:

Pergjigje Tome sekserit

Nese Kadri Veseli me ka quajtur “Znaqke” - une jap doreheqeje

Kadri Veseli, e nje debat te nxehte me VV, per t u tallur me patriotizmin e tyre rreth Flamurit kombetar, mu ka drejtu me kete pyetje: “Qe une nuk e kam znaqken ( simbolin e flamurit), Milaim, ti a e ke znaqken”?! Kjo ka qene e gjitha.

Une nuk e kam sulmu Tomen milicin per te kaluaren, sepse te gjithe e njohin. Une kam fole me fakte per Tome sekserin, i cili edhe me nderkombetar, edhe me vendoret, i rjepe dhe i ka rjepur klientet e tije.

Toma, i cili hane mut kunder prokuroreve dhe gjykateseve, ne nje vend gjysem normal, jo qe nuk do te kishte lisence avokati, po ai moti do te ishte ne burg.

Toma ma permend grushtin e Frasher Krasniqit. Mu nuk me ka korite ai grushte, po trego ti per vete kur te kane rrehe si zagar ne Rute 6, jo per debat, poë per shareje e fyerje qe i ke bere policise.

Tome, ti je i felliqte dhe i lige. Ti trimeri tregon vetem me gruane tende, te cilen e ke rrahur sa e sa here per ligesite e tua. Per kete ke kallexim penal edhe ne polici.

Tome, nese ti, ose çdo kush tjeter, verteton qe Kadri Veseli me kamë quajtur znaqke, une jape doreheqeje nga posti i deputetit.

Le ta pyesin gazetaret Kadri Veselin per kete. Per ty nuk ka nevoje te pyetet njeri...!!!

Toma, sekseri ma i madhe i drejtesise kosovare, dhunuesi i gruse e shume te tjereve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...