Komisioni për Arsim zhvillon takim me anëtarët e Akademisë së Shkencave dhe Arteve - Bota Sot
Komisioni për Arsim zhvillon takim me anëtarët e Akademisë së Shkencave dhe Arteve

Aktuale

E martë, 20 nëntor 2018

Komisioni për Arsim zhvillon takim me anëtarët e Akademisë së Shkencave dhe Arteve

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 07:21
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi pritet që të zhvillojë sot një takim.

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi pritet që të zhvillojë sot një takim.

Takimi do të zhvillohet me anëtarët e Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës pritet të nis në ora 13:00 në sallën N 303 në Kuvendin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test