Haradinaj nesër viziton kampin ushtarak të KFOR-it gjerman - Bota Sot
Haradinaj nesër viziton kampin ushtarak të KFOR-it gjerman

Aktuale

Haradinaj nesër viziton kampin ushtarak të KFOR-it gjerman

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 22:42
Kryeministri Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj nesër me mëngjes do të qëndrojë në Prizren.

Haradinaj bashkë me një pjesë të kabinetit të tij do ta vizitojë kampin ushtarak të KFOR-it gjerman, njofton Zyra e Kryeministrit.

Kampi ushtarak i ushtarëve gjerman është shndërruar në park inovativ dhe trajnues kosovaro-gjerman. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...