Komisioni për Administratë Publike shqyrton propozim ndryshimet për këtë Projektligj - Bota Sot
Komisioni për Administratë Publike shqyrton propozim ndryshimet për këtë Projektligj

Aktuale

Komisioni për Administratë Publike shqyrton propozim ndryshimet për këtë Projektligj

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 07:17
Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media

Komisioni për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media mban sot mbledhjen e radhës ku do të bëhet shqyrtimi i propozim ndryshimeve për Projektligjin për dhënien në shfrytëzim dhe këmbimin e pronës së paluajtshme të komunës.

Mbledhja zhvillohet në sallën N 302 të Kuvendit, në ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...