Deputeti i VV-së kundërshtarëve: Hajdeni matemi në zgjedhje! - Bota Sot
Deputeti i VV-së kundërshtarëve: Hajdeni matemi në zgjedhje!

Aktuale

Deputeti i VV-së kundërshtarëve: Hajdeni matemi në zgjedhje!

Nga: N.Sh Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 23:06
Lëvizja Vetëvendosje

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj thotë se, krejt janë bë bashkë kundër Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai i ka komentuar sondazhet e sotme të cilat e kanë lënë posht liderin e LVV-së, Albin Kurtin, shkruan gazeta “Bota sot”.

Këto sondazhe ai i quan të porositura.

“E dijmë dhembjen e juaj, Lëvizja është shtëpi e qytetarëve dhe e shtrirë thellë tek qytetarët, kjo nuk zhbëhet!

Hajdeni dhe matemi në zgjedhje pra!”, shkruan ai në Facebook.

Ja postimi i plotë:

Tmerr. Krejt bashkë kundër Albin Kurtit dhe Lëvizjes VETËVENDOSJE!

Medie të pushtetit, parti politike që me qeverisjen kriminale po e qojnë drejtë theqafjes Republikën e Kosovës, tash edhe me sondazhe të porositura duke tentuar të krijojnë opinion të rremë.

E dijmë dhembjen e juaj, Lëvizja është shtëpi e qytetarëve dhe e shtrirë thellë tek qytetarët, kjo nuk zhbëhet!

Hajdeni dhe matemi në zgjedhje pra!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...