Arrestimin e kujt po e paralajmëron ish-ministri Bajram Hasani? - Bota Sot
Arrestimin e kujt po e paralajmëron ish-ministri Bajram Hasani?

Aktuale

Arrestimin e kujt po e paralajmëron ish-ministri Bajram Hasani?

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 11:34
Bajram Hasani

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka publikuar një artikull të mediave shqiptare në Maqedoni rreth vendimit për burgim të ish-kryeministrit, Nikolla Gruevski.

Hasani, duke mos përmendur emra, ka sugjeruar që të kenë kujdes.

“Nuk shkon gjithmonë kungulli mbi ujë, prandaj kujdes”, ka shkruar ai në “Facebook”.

Ndryshe, Hasani ishte shkarkuar nga Nisma e Fatmir Limajt, pasi kishte disa keqkuptime me këtë të fundit.

“Mollë sherri” padyshim se ishte largimi nga puna e sekretarit të MTI-së, e që kjo i kushtoi Hasanit me “shkuarje në shtëpi”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...