Pacolli ironizon me Bahtirin për Shakirën: Agim mos t’a sheh gruaja foton se bie në bela - Bota Sot
Pacolli ironizon me Bahtirin për Shakirën: Agim mos t’a sheh gruaja foton se bie në bela

Aktuale

Pacolli ironizon me Bahtirin për Shakirën: Agim mos t’a sheh gruaja foton se bie në bela

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 23:05
Shakira dhe Agim Bahtiri

Ministri Behgjet Pacolli ka ironizuar me kryetarin  e Mitrovicës, Agim Bahtirin dhe paralajmërimin e tij se Shakira do të vijë për të kënduar në hapjen e Urës së Ibrit.

‘’E kemi arritë shkallën e parë, Fotoja e parë e tyre është bërë. I kam thanë Agimit mos me publiku atë foto se e prishë punën. Unë thash, Agim gruaja  a e di se une e kam aranzhu, edhe bi në bela tani’’, thotë me shaka Pacolli në ‘Oksigjen’.

‘Nëse s’vjen Shahira, Labin e merr me knu’’, thotë Besim Dina.

Behgjet Pacolli: Ka mundësi reale me ardhë ajo. Ende s’kemi dalë në pjesën e kontratës’.

E pse Shkurtën s’po e merr që e ka për ndarjen e Mitrovicës’, pyet Besim Dina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test