Katër ministra të Qeverisë Haradinaj, raportojnë sot për të njëjtën çështje - Bota Sot
Katër ministra të Qeverisë Haradinaj, raportojnë sot për të njëjtën çështje

Aktuale

Katër ministra të Qeverisë Haradinaj, raportojnë sot për të njëjtën çështje

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 07:34
Qeverisë së Kosov

Katër ministra të Qeverisë së Kosovë do të raportojnë sot para të njëjtit komision.

Ministri i Punës, Skender Reçica, Ministri i MASHT-it, Shyqyri Bytyçi, Ministr i Shëndetësisë, Uran Ismaili dhe Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi raportojnë sot para Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Perona të Pagjetur dhe Peticione lidhur me zbatimin e Strategjisë Nacionale për të Drejtat e Personave me Aftësi të Kufizuara në Republikën e Kosovës 2013-2023, 

Raportimi zhvillohet në sallën C 203, të Kuvendit të Kosovës me fillim nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...