Rugova tregon dëshminë pse nuk ishte në seancën kundër Thaçit - Bota Sot
Rugova tregon dëshminë pse nuk ishte në seancën kundër Thaçit

Aktuale

Rugova tregon dëshminë pse nuk ishte në seancën kundër Thaçit

Nga: A.M. Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 18:11
Naser Rugova

Deputeti i LDK-së, Naser Rugova ka reaguar pas një lajmit të publikuar ne mediat vendore rreth mungesën së tij  në seancën në të cilën do të votohej  rezoluta e cila do t’ia ndalonte presidentit të Kosovës Hashim Thaçi negociatat me Serbinë.

Ai në një postim në Facebook ka publikuar një fotografuar duke treguar se më datën 1 nëntor ishte për të marrë vizën në ambasadën e Hungarisë.

Postimi i plotë:

Një portal tani me rënie rapide të besueshmërisë që me porosi të qarqeve të dyshimta dhe financierëve të SHIK-ut, paska shkruar prap në lidhje me mua, gjëja që nuk e kam thënë realitetin për mungesën në seancën e 1 nëntorit. Unë e kam bërë sqarimin publik, dhe nuk dua të merrem me këtë soj mediumi!

Por faktet flasin, shiqojeni datën në foto!

Fjala popullore thotë:

Qentë lehin por karvani ecën!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...