Mësohet shuma e parave që i janë gjetur Burdushit - Bota Sot
Mësohet shuma e parave që i janë gjetur Burdushit

Aktuale

Mësohet shuma e parave që i janë gjetur Burdushit

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 13:12
Burdushit

Media ka siguruar shumën e parave kesh që janë gjetur gjatë bastisjes së shtëpisë së Burdushit.

Pranë parave që janë gjetur është parë edhe një letër që ka mbledhur shumën gjatë bastisjes.

Sipas letrës, janë 3 kartëmonedha 50-euroshe, tetë 20-she, njëzetë 10-euroshe dhe 68 nga 5 euro.

Në total, i janë gjetur 850 euro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...