Limaj ngushëllon familjaret e viktimave të aksidentit të sotëm - Bota Sot
Limaj ngushëllon familjaret e viktimave të aksidentit të sotëm

Aktuale

Limaj ngushëllon familjaret e viktimave të aksidentit të sotëm

Nga: A.M. Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 21:28
Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate dhe zëvendëskryeministër në Qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj, u ka shpreh ngushëllime viktimave të aksidentit të sotëm,

Limaj përmes një postimi në Facebook të lënduarve dhe ambasadores turke, u ka uruar shërim të shpejtë.

Postimi i plotë:                   

Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e tre personave në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Ua shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve të atyre që humbën jetën në këtë aksident tragjik. Ambasadores së Turqisë në Kosovë, Kivilçim Kiliç dhe të lënduarve tjerë nga ky aksident u uroj shërim të shpejtë”, thuhet në reagimin e Limajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...