Këta janë emrat e tre personave të vdekur sot në aksidentin në Mramor - Bota Sot
Këta janë emrat e tre personave të vdekur sot në aksidentin në Mramor

Aktuale

Këta janë emrat e tre personave të vdekur sot në aksidentin në Mramor

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 21:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Vendi është tronditur nga një aksident i ndodhur në orët e pasditës në fshatin Mramor.

Tri vetura të përfshira, në mesin e tyre edhe eskorta e ambasadores turke në Kosovë kanë bërë që dy persona të ndërrojnë jetë në vendin e aksidentit, ndërsa një tjetër më pas në spital.

Viktimat janë Agron Shala, Ramiz Shala dhe Arife Shala.

Në gjendje kritike është edhe Osman Shala, i lënduari tjetër nga ky aksident.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...