Veseli pret në takim ministrat Hamza, Tahiri dhe kryeshefin e AKK-së - Bota Sot
Veseli pret në takim ministrat Hamza, Tahiri dhe kryeshefin e AKK-së

Aktuale

Veseli pret në takim ministrat Hamza, Tahiri dhe kryeshefin e AKK-së

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 07:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të zhvillojë sot një takim  me Ministrin e Financave, Bedri Hamza.

Në këtë takim Veseli do të pres gjithashtu edhe Ministrin e Drejtësisë, Abelard Tahiri si dhe kryeshefin e Agjencisë Kundër Korrupsionit, Shaip Havolli, 

Nuk është bërë e ditur tema e diskutimit por që takimi do të zhvillohet në kabinetin e kryeparlamentarit me fillim nga ora 13:00./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...