Rama i jep mbështetje Shalës për taksën 100% - Bota Sot
Rama i jep mbështetje Shalës për taksën 100%

Aktuale

Rama i jep mbështetje Shalës për taksën 100%

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 21:16
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe Endrit Shala

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dhënë mbështetje ministrit të Tregtisë dhe Industrisë në Kosovë, Endrit Shala për propozimin e vendosjes së taksës për 100% për produktet serbe, bëjnë të ditur burime të Indeksonline.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e tij në Facebook, ministri Shala shihet bashkë me kryeministrin Rama dhe në foto shkruan 100%. ‘Copyright: Edi Rama.

Burime te Indeksonline bëjnë të ditur poashtu se ka qenë Rama ai që e ka realizuar fotografinë dhe poashtu mbishkrimin e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat