Ministri Endrit Shala kërcënohet nga serbët: Do të të therrim si lepurin - Bota Sot
Ministri Endrit Shala kërcënohet nga serbët: Do të të therrim si lepurin

Aktuale

Ministri Endrit Shala kërcënohet nga serbët: Do të të therrim si lepurin

Nga: D.RR Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 18:21
Endrit Shala

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka marrë kërcënime në Facebook nga disa serbë, pas marrjes së vendimit për taksën 100% ndaj Serbisë, përcjell “Bota sot”.

Njëri nga komentuesit me emrin Zhelko Lepoja e kërcënon ministrin Shala se ‘do ta therin sikur lepurin’.

“Këtë do të ta bëjmë shqiptar – së shpejti do të të therim si lepurin”, shkruan ai, duke paraqitur edhe ikonën e thikave krahas flamujve rus dhe atyre grek.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...