Veseli homazhe për Ilir Konushevcin e Hazir Malajn - Bota Sot
Veseli homazhe për Ilir Konushevcin e Hazir Malajn

Aktuale

Veseli homazhe për Ilir Konushevcin e Hazir Malajn

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 12:36
Foto

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka marrë pjesë në homazhet për Gjeneral Major Ilir Konushevci, Hero i Kombit dhe Dr. Hazir Malaj, Dëshmor i Kombit, në hollin e Kuvendit.

Në këto homazhe Veseli u shoqërua nga deputetë të Partisë Demokratike, ndërsa pas tyre, shkroi një mesazh edhe në librin e zisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...