Rama uron 28 Nëntorin me fotografinë e bërë me kryeministrin Haradinaj - Bota Sot
Rama uron 28 Nëntorin me fotografinë e bërë me kryeministrin Haradinaj

Aktuale

Rama uron 28 Nëntorin me fotografinë e bërë me kryeministrin Haradinaj

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 08:22
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka zgjedhur që 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit ta urojë me fotografinë e bërë në mbledhjen që Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës kanë mbajtur këtë të hënë në Pejë.

Rama e ka publikuar të prerë fotografinë e bërë me kryeministrin Ramush Haradinaj, kurse në urim ka qenë i shkurtë.

“Mirëmëngjesi dhe gëzuar ditën e flamurit”, ka shkruar Rama me rastin e 106 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat