Haradinaj në Facebook lut të gjithë që ta shpërndajnë një video për Kosovën - Bota Sot
Haradinaj në Facebook lut të gjithë që ta shpërndajnë një video për Kosovën

Aktuale

Haradinaj në Facebook lut të gjithë që ta shpërndajnë një video për Kosovën

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 17:43
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka postuar në rrjetin social në Facebook një video me titull “Kjo është Kosova sot”.

Videon Haradinaj e ka komentuar përveç në gjuhën shqipe edhe në gjuhën serbe dhe angleze.

Në fund Haradinaj ka lutur të gjithë që ta shpërndajnë video klipin që e ka punuar Ministria e Tregtisë dhe Industrisë.

Postimi i Haradinajt:

KJO ESHTE KOSOVA, SOT! THIS IS KOSOVO, TODAY! OVO JE KOSOVO, DANAS!

Kosova, një shtet që ka histori dhe vizion për të ardhmen!

Ju lus ta shpërndani këtë video

RH.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...