“Kosova të veprojë si Britania me ‘Brexit’, të kalojë në ‘KOSEXIT’” - Bota Sot
“Kosova të veprojë si Britania me ‘Brexit’, të kalojë në ‘KOSEXIT’”

Aktuale

“Kosova të veprojë si Britania me ‘Brexit’, të kalojë në ‘KOSEXIT’”

Nga: D.RR Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 22:59
Arianit Koci

Avokati Arianit Koci, ka propozuar që Kosova të marrë vendim sikur Britania e madhe që të largohet tërësisht nga Evropa dhe të mos e pranojmë as liberalizimin e vizave, kurdo që ndodh ai, transmeton "Bota sot".

“Kosexit” shkruan Koci, njëjtë si Brexit i Britanisë.

Postimi i plotë:

1.
Britania vendosi me dalë prej EU - ndodhi BREXIT!

Nëse nuk liberalizohen vizat për Vitin e Ri, edhe ne po bëjmë KOSEXIT!

Nuk pranojmë më fare me na liberalizu vizat, deri sa ta lodhim Evropën.

2.
Ani Hahn tha qe me 2020 ka gjasa me u liberalizu vizat.

Jo me 2040!

Papak...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...