Kujtim Shala e Dardan Sejdiu përplasen në mbledhjen e kryesisë - Bota Sot
Kujtim Shala e Dardan Sejdiu përplasen në mbledhjen e kryesisë

Aktuale

Kujtim Shala e Dardan Sejdiu përplasen në mbledhjen e kryesisë

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 11:59
Dardan Sejdiu

Shefi i grupit parlamentar të PSD-së Dardan Sejdiu, ka lavdëruar partinë e tij duke thënë se PSD po merr përgjegjësi dhe se në asnjë mënyrë nuk po ju bëhet patericë partive në pushtet.

Pas mbledhjes së kryesisë, Sejdiu tha se me projektligjin për dialogun me Serbinë, asnjë person nuk e ka monopolin.

Poashtu në këtë mbledhje, ka ndodhur një konflikt mes Kujtim Shalës nga LDK dhe Sejdiut.

Sejdiu e ka pranuar këtë konflikt por tha se për detaje duhet të pyetet Shala.

Seanca e jashtëzakonshme për dialogun mbahet sot në orën 14:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...