Flet Dardan Sejdiu, tregon çka ndodhi në përplasjen me Kujtim Shalën - Bota Sot
Flet Dardan Sejdiu, tregon çka ndodhi në përplasjen me Kujtim Shalën

Aktuale

Flet Dardan Sejdiu, tregon çka ndodhi në përplasjen me Kujtim Shalën

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 14:26
Dardan Sejdiu

Në mbledhjen e sotme të kryesisë së Kuvendit të Kosovës, ku po merrej vendimi për seancën e jashtëzakonshme lidhur me seanca për votimin e rezolutës dhe krijimit të ekipit për dialogun e Kosovës me Serbinë, nënkryetari i Kuvendi, Kujtim Shala ka drejtuar sharje e fyerje ndaj deputetit Dardan Sejdiu.

Shefi i grupit parlamentarë të PSK-së, Dardan Sejdiu, tha se ai nuk i ka thënën asgjë Shalës.

“E vërteta është kaq! Ai ka sha e ofendu, unë asgjë si kam thënë”, tha Sejdiu.

Fjalët “pis”, “kastravec”, “spiun i shitur” kanë qenë disa prej atyre që raportohet të jenë përdorur në këtë përplasje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...