Ky është postimi i parë i Shpend Ahmetit pasi iu bashkua Hashim Thaçit në bisedime - Bota Sot
Ky është postimi i parë i Shpend Ahmetit pasi iu bashkua Hashim Thaçit në bisedime

Aktuale

Ky është postimi i parë i Shpend Ahmetit pasi iu bashkua Hashim Thaçit në bisedime

Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 11:58
Shpend Ahmeti

Kuvendi i Kosovës ka miratuar të shtunën Rezolutën e propozuar nga PSD’ja, për bisedimet e Kosovës me Serbinë. Me këtë Rezolutë, kryetari i kësaj partie, Shpend Ahmeti, i bashkohet ekipit negociator.

Ahmeti nuk është deklaruar deri më tani për votimin në Kugvend të Rezolutës së propozuar nga partia e tij, mirëpo ai sot ka zgjedhur të reagojë për një çështje krejt tjetër.

Ai ka shkruar në Facebook se pastrimi i rrugëve nga bora në kryeqytet është bërë gjatë natës dhe po vazhdon ende.

“Pastrimi i rrugëve për ti bërë të kalueshme është bërë tërë natën dhe vazhdon edhe tani. Edhe më tutje, ju lusim për qarkullim të kufizuar me vetura dhe për kujdes në vozitje”, ka shkruar Ameti.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...