Frymëzim - Bota Sot
Frymëzim

Alpinizem

Frymëzim

Nga: K. G. Më: 24 prill 2019 Në ora: 12:56
Mrika, Kristie dhe Arianiti

Alpinistët po kalojnë periudhë të shkëlqyeshme në Everest! Babë e bijë, Arianit dhe Mrika Nikçi, vazhdojnë misionin sipas planit në majat më të larta të botës. 

“Koha e kaluar me Kristie ishte e mrekullueshme. 
Jo vetëm që ajo është një grua e guximshme duke bërë gjëra të mrekullueshme dhe po dërgon mesazhe frymëzues në të gjithë globi. Shpirti i saj i ëmbël, i sjellshëm më bën të ndihem e nderuar që e njoh atë personalisht.
Faleminderit për kohën tuaj Kirstie Ennis”, shkruan mes të tjera Mrika.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat