Atraktive apo jo - Bota Sot
Atraktive apo jo

Alpinizem

Atraktive apo jo

Nga: K. G. Më: 3 maj 2019 Në ora: 13:21
Uta Ibrahimi

Alpinistja e Kosovës Uta Ibrahimi ka postuar një fotografi,  ku shihen pamje atraktive.
Një panoramë e bukur në Himalaje, ku shihet Uta, e cila është prej alpinisteve më të guximshme në vendin tonë, që pretendon të pushtojë majet më të larta të botës.

Duhet kujtuar se Uta dhe Mrika e Arianit Nikçi, ka ditë që janë nisur për të pushtuar majen e Everestit!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat