Një ditë e paharrueshme në Brezovicë - Bota Sot
Një ditë e paharrueshme në Brezovicë

Alpinizem

Një ditë e paharrueshme në Brezovicë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 13:08
Një ditë e paharrueshme në Brezovicë

Ishte një ditë e paharrueshme në Brezovicë ku grupi Hikingnjeri  vizitoi Majën dhe liqenin e livadheve.

Përveç bjeshkatarëve morën pjesë edhe pjestarë të komunitetit rom nën projektin "Hike for a better future", të përkrahur nga Swiss Cooperation.

Të gjithë pjesmarrësit u ngjiten dhe u kthyen poshtë shëndosh e mi..., thuhet në faqen e Hikingnjeri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat