Mula: Nganjëherë jemi qysh jemi... - Bota Sot
Mula: Nganjëherë jemi qysh jemi...

Alpinizem

Mula: Nganjëherë jemi qysh jemi...

Nga: K. G. Më: 4 gusht 2019 Në ora: 12:24
Mula: Nganjëherë jemi qysh jemi...

Alpinistja e mirënjohur e Kosovës, Arineta Mula, si gjithmonë e përkushtuar në punë, e cila është e mishëruar me natyrë. 

Ajo ka postuar disa foto shumë të bukura, por ajo që tërheq më së shumti është natyra po ashtu edhe një lopë që shihet në njërën nga vendet e Kosovës, e cila foto u postu nga Mula.

Image

“Nganjëherë jemi qysh jemi...”, shkruan alpinistja. 

Duhet theksuar se Kosova ka vende shumë të bukura dhe që tërheqin edhe të huajt që t’i vizitojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...