Edicioni i gjashtë i eventit të njohur

Alpinizem

Edicioni i gjashtë i eventit të njohur

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 13:29
Edicioni i gjashtë i eventit të njohur

Me 17 dhe 18 gusht do të mbahet edicioni i gjashtë i eventit të njohur, "Camp n Hike" për në Majën e Njerit 2658 metra, vargmali i Rudokës në Sharrin jugor, Brod, Dragash.

Edhe këtë vit, të shtunën me 17 gusht do të formohet baza e kampingut para hotel Arxhenës në Brod, ku pjesmarrësit do të kalojnë një ditë të bukur me aktivitete të ndryshme si lojëra, muzikë, shoqërim etj.", thuhet mes të tjera nga Hikingnjeri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat