Operohet alpinistja më e mirë e Kosovës  - Bota Sot
Operohet alpinistja më e mirë e Kosovës 

Alpinizem

Operohet alpinistja më e mirë e Kosovës 

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 16:12
Operohet alpinistja më e mirë e Kosovës 

Alpinistja më e mirë e Kosovës, Uta Ibrahimi, është operuar për shkak të një lëndimit të rëndë që ka pasur ditë më parë.

“Operimi u krye me sukses. Gjithçka ka shku sipas planit!

Tani, edhe disa ditë vazhdojmë jetën me gips edhe për disa javë.

Jam shumë e kënaqur me punën dhe kujdesin e ekipit të ortopedisë në Royal Medical dhe ekipin e mjekëve shumë profesional, Dr. Qerim Kida, Dr. Lavdim Aliu, Dr. Agron Mahmuti, Dr. Malsore, Dr. Dashmiri, si dhe motrat Erika, Sanija dhe Gentiana”, shkruan Uta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat