Panoramë drithëruese - Bota Sot
Panoramë drithëruese

Alpinizem

Panoramë drithëruese

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 13:08
Panoramë drithëruese

Me datën 20 tetor 2019 Hikingnjeri organizoi ecjen për në qafën e Valbonës në mënyrë që ti përjetoj pamjet mahnitëse të vjeshtës. 

Image

Moti, atmosfera dhe ecja ishin fenomenale.

Panoramë drithëruese.

Pjesëmarrësit përjetuan gjëra të bukura e të paharrueshme në malet e bukura të Valbonës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat