Mrika befason me një foto

Alpinizem

Mrika befason me një foto

Nga: K.G. Më: 17 dhjetor 2019 Në ora: 11:51
Mrika befason me një foto

Alpinistja shqiptare, Mrika Nikçi, ka postuar një foto atraktive me Flamurin e Kosovës dhe kombëtar.  

“Sa shpejtë që ikën koha, e kujtimet mbesin..

Sot e një vit më parë, e dyta prej të shtatave të projektit tim, Vinson Massif- Antarktika”, ka shkruar dje

Mrika në postimin e saj. Mrika është vajza më e re që ka arritur të pushtoi majet më të larta në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat