Gjithçka shkoi si është më së miri

Alpinizem

Gjithçka shkoi si është më së miri

Më: 16 janar 2020 Në ora: 15:18
Gjithçka shkoi si është më së miri

Ecje në natyrë padyshim se është e shëndetshme, sidomos për të gjitha gjeneratat pa dallim gjinie. 

Ishte ditë e paharrueshme me Maxx atmosferë, ecje, skijim dhe kënaqësi. 

Anipse ishte mot me erë, i ftohtë dhe në disa raste me mjegull, gjithçka shkoi si është më së miri. 

Shumica dërmuese ditën e shfrytëzuan për hiking ndërsa pak prej tyre vendosen për skijim”, njofton “Hikingnjeri”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat