Prishtina: Duhet të mposhtim frikën  - Bota Sot
Prishtina: Duhet të mposhtim frikën 

Alpinizem

Prishtina: Duhet të mposhtim frikën 

Nga: K. G. Më: 11 qershor 2020 Në ora: 18:38
Prishtina: Duhet të mposhtim frikën 

Klubi alpin Prishtina ka befasuar me një mesazh të fortë dhe shumë motivues.

“Çdo sfidë në jetë është si një mal!

Duhet të mposhtim frikën dhe pasiguritë, në mënyrë që ti kalojmë ato! 

Nuk është mali që ne pushtojmë por vetvetja", thuhet nga KA Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat