Policia arreston prindërit, vogëlushja i imiton duke u dorëzuar edhe ajo - Bota Sot
Policia arreston prindërit, vogëlushja i imiton duke u dorëzuar edhe ajo

Amerika

Policia arreston prindërit, vogëlushja i imiton duke u dorëzuar edhe ajo

Më: 20 janar 2019 Në ora: 14:27
Pamje nga videoja

Një vogëlushe imiton prindërit e saj të cilët u arrestuan nga policia duke iu lidhur duart.

Videoja befasuese tregon disa policë me armët e tyre të ngritura drejt prindërve të saj, përderisa ajo ishte ende në veturë.

Një video e bërë nga një grua shihet vogëlushja teksa del nga vetura dhe shkon në drejtim të policëve duke  ngritur edhe ajo duart si  prindërit e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Florida të SHBA-së, ku policia kishte marrë këtë aksion për ndaljen e disa të dyshuarve për vjedhje pranë një qendre tregtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...