Pas 3 orë negociatash, policia qëllon 26-vjeçaren - Bota Sot
Pas 3 orë negociatash, policia qëllon 26-vjeçaren

Amerika

Pas 3 orë negociatash, policia qëllon 26-vjeçaren

Më: 17 mars 2019 Në ora: 09:59
Pamjet u publikuan në përfundim të çështjes për të justifikuar si të drejta veprimin e efektivëve të Kansasit.

Policia e Kansasit në SHBA, ka publikuar pamjet nga operacioni i policisë që përfundoi me vdekjen e një gruaje të armatosur.

Pamjet e filmuara kamerat e trupit të efektivëve tregojnë momentin e tensionit kur policët qëlluan 26-vjeçaren, Ciara Howard në gusht 2017.

Pas 3 orësh negociatash, ajo vepronte çuditshëm, kundërshtonte urdhrat e policisë dhe në fund i drejtoi armën efektivëve, çka solli edhe vdekjen e saj.

Pamjet u publikuan në përfundim të çështjes për të justifikuar si të drejta veprimin e efektivëve të Kansasit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...