Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti - Bota Sot
Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti

Amerika

Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti

Më: 21 mars 2019 Në ora: 11:37
Pamje nga videoja

9-vjeçari, Luca Cesternino u takua pas një viti me babain e tij ushtar në një mënyrë të veçantë dhe emocionuese.

Atij iu tha se do të trajnohej me një nga instruktorët e tij, Taekwondo.

Kështu, ai trajnohej boks me të me sy mbyllur, por, pa e ditur që ishte babai i tij.

Por, ai pastaj e dëgjon zërin e tij, iu duket i njohur, ishte babai i tij, rreshteri Rob Cesternino.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...